Меню

Про комплекс

ЖК Амстердам Клубний – 2-й проєкт від компанії Амстердам.

Комплекс закритого типу, комфорт класу. Розташований у мальовничій локації, біля центру Білогородки, що в 20 хвилинах від Києва.

Вдале розташування будинків поблизу природних зелених масивів, свіже повітря та закрита територія створюють окремий мальовничий острівець для проживання.

Сучасна архітектура, яскраві фасади, внутрішня інфраструктура. Пішохідні двори, парк у центрі комплексу з літнім кафе та зоною відпочинку брукованою паркетною дошкою з підвісними гойдалками-коконами.

У внутрішніх дворах будинків будуть дитячі майданчики у скандинавському стилі, прогулянкові зони та зони відпочинку, а також спортивні майданчики для фітнесу.

На території комплексу буде супермаркет такий як Сільпо чи Фора, різні магазинчики, кафе, салон краси тощо.

В Наявності є унікальні квартири з власним подвір’ям - обладнайте простір перед своїм будинком так, як Ви хотіли б це зробити у своїх найсміливіших фантазіях.

Житловий комплекс поєднує в собі клубний комфорт, екологічну концепцію, сучасні технології, ділову та розважальну інфраструктуру і вдалу локацію.

Мешканці ЖК Амстердам Клубний можуть вийти зі своєї квартири на свіже повітря, розташуватися зручно в кріслі і насолоджуватися атмосферою.

Обирайте планування на свій смак за доступною ціною: