Меню

Генплан

Генплан Амстердам Клубний
підібрати квартиру
* натисніть на номер будинку на фото - перегляньте планування поверхів будинку

Відкрито продаж квартир

Перша черга будівництва 4 квартал 2023 р.

Старт продажів - Амстердам Клубний

УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ.
Оберіть для себе зручний формат життя: квартири з ділянкою або дворівневі для великої родини
ЖК Амстердам Клубний – 2-й проект від Амстердам.

Комплекс закритого типу, комфорт класу. Розташований у мальовничій локації, зелена зона біля центру Білогородки. Вдале розташування будинків поблизу природних зелених масивів, свіже повітря та своя територія створюють окремий мальовничий острівець для проживання.

Сучасна архітектура, яскраві фасади, закрита територія. Пішохідні двори, парк у центрі комплексу з літнім кафе та зоною відпочинку брукованою паркетною дошкою з підвісними гойдалками-коконами.

У внутрішніх дворах будинків будуть дитячі майданчики у скандинавському стилі, прогулянкові зони та зони відпочинку, а також спортивні майданчики для фітнесу.

На території комплексу буде супермаркет такий як Сільпо чи Фора, різні магазинчики, кафе, салон краси тощо.

В Наявності є унікальні квартири з власним подвір’ям — обладнайте простір перед своїм будинком так, як Ви хотіли б це зробити у своїх найсміливіших фантазіях.

Багатофункціональне середовище, що поєднує в собі клубний комфорт, екологічну концепцію, сучасні технології, ділову та розважальну інфраструктуру і вдалу локацію.

Мешканці ЖК Амстердам Клубний можуть вийти зі своєї квартири на свіже повітря, розташуватися зручно в кріслі і насолоджуватися атмосферою.